+48 59 814 40 56 recepcja@posejdon-ustka.pl
Atrakcje ośrodkaAtrakcje ośrodka
Wypożyczalnia rowerówWypożyczalnia rowerów

Aby pobyt Państwa  był atrakcyjny proponujemy skorzystać z licznych tras rowerowych i spacerowych znajdujących się w pobliżu ośrodka. Dla osób, które nie posiadają własnego roweru, w okresie letnim uruchamiamy wypożyczalnię rowerów. Posiadamy rowery damskie, męskie oraz dziecięce. Dla najmłodszych milusińskich posiadamy specjalne siedziska i kaski rowerowe.

Sprzęt rekreacyjnySprzęt rekreacyjny

Osobom preferującym aktywny tryb wypoczynku proponujemy skorzystanie z naszej wypożyczalni sprzętu rekreacyjnego. Oferta wypożyczalni to między innymi: hulajnogi, kijki do nordic walkingu, rakietki do kometki i tenisa stołowego, piłki, boule, ringo oraz inne sprzęty rekreacyjno-sportowe.

SiłowniaSiłownia

Siłownia to przestronna sala wyposażona w specjalistyczny sprzęt, pozwalający zadbać o sprawność i wygląd naszego ciała. Udostępniona jest nieodpłatnie dla gości naszego ośrodka w godzinach 7:00 – 20:00.

BilardBilard

Ośrodek posiada kameralną salę bilardową z profesjonalnym stołem. Sala bilardowa wyposażona jest także w mini wieżę.  Dobra muzyka umili Państwu czas spędzony podczas gry. W sali znajdują się również klubowe fotele i stoliczki, przy których spożyć można napoje zakupione w naszej kawiarni.

SaunaSauna

Odprężenie i relaks znajdą Państwo w pomieszczeniu sauny suchej, gdzie oprócz kabiny sauny znajduje się duża wanna z ozonomatikiem oraz prysznic z biczami wodnymi.
Sauna jest czynna w godz. od 7:00 do 20:000 po uprzednim zgłoszeniu pracownikowi recepcji ośrodka.

Plac zabawPlac zabaw

Duży zagospodarowany plac zabaw usytuowany pod aromatycznymi sosnami z atestowanymi bujakami, karuzelą, huśtawkami oraz piaskownicami zapewni naszym najmłodszym gościom moc rozrywek. Rodzice i opiekunowie mogą doglądać swoje pociechy korzystając z atrakcji ogródka letniego przy kawiarni ośrodka.