+48 59 814 40 56 recepcja@posejdon-ustka.pl

– Cenniki podstawowe –

CENY POBYTÓW WAHAJĄ SIĘ W PRZEDZIALE

OD 65 ZŁ/OS./DOBA W POKOJU STANDARDOWYM W NISKIM SEZONIE ZIMOWYM DO 213 ZŁ/OS./DOBA W APARTAMENCIE W SEZONIE LETNIM – WYSOKIM

* Szkolenia, konferencje i noclegi zlecone przez Ministerstwo Sprawiedliwości i jednostki podległe oraz grupy min. 35 osobowe – ceny kalkulowane indywidualnie.
* Ceny pokoi i apartamentów zawierają śniadanie i podatek VAT
* Opłata klimatyczna na rzecz Urzędu Miasta Ustka nie jest wliczona w cenę noclegu i będzie pobierana gotówką w dniu przyjazdu.
* Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 i kończy o godz. 10:00 dnia następnego.
* Dzieci do lat 4 bez świadczeń ze strony ośrodka, wspólne spanie na łóżku z rodzicami – nieodpłatnie.
* Obiadokolacja w cenie 30 zł/os. i 21 zł porcja dziecięca.
* Pakiet śniadaniowy w formie suchego prowiantu w cenie 25 zł.
* Grupy zorganizowane obiad w cenie 30 zł/os. lub 21 zł porcja dziecięca, kolacja w cenie 25 zł/os. lub 17,50 zł porcja dziecięca.
* Śniadanie (sezon wysoki – szwedzki stół, posezon – serwowane) w godz. 8:00-10:00, obiadokolacja serwowana w godz. 16:00-18:00.
* Diety (tylko lekkostrawna, wegetariańska) – sezon wysoki: w przypadku samego śniadania (nie dotyczy osób, które w sezonie wysokim mogą korzystać z bufetu szwedzkiego) – dopłata 5 zł/dzień oraz obiadokolacja – dopłata 5 zł/dzień, poza sezonem wysokim – dopłata w wysokości 10 zł/dzień do żywienia całodziennego.
* Cennik nie dotyczy terminów świątecznych oraz długich weekendów.
* Nie ma możliwości przywożenia zwierząt do ośrodka (wyjątek stanowią psy przewodnicy, obowiązuje odrębny regulamin i opłata).
* Stali klienci i pobyty powyżej 7 nocy 5% zniżki od cen standardowych – promocje nie łączą się i nie dotyczą pakietów.
* Pracownicy SW i MIGB (przynależność musi być udokumentowana) – zniżka od cen standardowych 10% – promocje nie łączą się i nie dotyczą pakietów oraz dodatkowo wykupionych posiłków.
* Warunkiem utrzymania rezerwacji jest wpłata zadatku rezerwacyjnego w wysokości pierwszej doby 7 dni od dnia dokonania rezerwacji.

Dane rozliczeniowe ośrodka wraz z numerem konta znajdują się w zakładce KONTAKT.

Cennik wypożyczania sprzętu sportowo-rekreacyjnegoCennik wypożyczania sprzętu sportowo-rekreacyjnego

* sprzęt należy zwrócić do godz. 21 w dniu wypożyczenia