OśrodekOśrodek

 OKW ,,Posejdon” w Ustce wpisany jest w kojący szum Morza Bałtyckiego i nadmorskiego lasu sosnowego. Od pięknej piaszczystej plaży dzieli nas zaledwie 600 metrów. Jednocześnie do centrum miasta możemy dotrzeć, wykonując tylko krótki spacer.
W pobliżu przebiega najdłuższa w Polsce promenada nadmorska oraz międzynarodowy szlak rowerowy łączący m.in. Jarosławiec, Ustkę i Rowy. To świetne miejsce dla osób lubiących zarówno relaks jak i aktywny wypoczynek.
W ciągu całego roku organizujemy: konferencje, zjazdy, bale, wycieczki piesze oraz statkiem po morzu. Do Ustki można dojechać komunikacją PKP lub PKS  (w sezonie letnim istnieje dużo połączeń bezpośrednich).

Mapka dojazdu. Plan ośrodka. Rezerwacja on-lineMapka dojazdu. Plan ośrodka. Rezerwacja on-line

 

Rezerwacja on-line

Rezerwacja on-line

Spodobała się Państwu nasza oferta? Zapraszamy do skorzystania z rezerwacji pobytu on-line. Proszę kliknąć link i zarezerwować termin.
Regulamin OśrodkaRegulamin Ośrodka

REGULAMIN OŚRODKA KONFERENCYJNO-WYPOCZYNKOWEGO
”POSEJDON” W USTCE

Kierownictwo ośrodka będzie Państwu bardzo wdzięczne za współpracę w przestrzeganiu niniejszego regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa pobytu wszystkich naszych Gości.

1. Pokój w ośrodku wynajmowany jest na doby noclegowe.
2. Doba noclegowa trwa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.
3. Jeśli gość nie określił czasu pobytu najmując pokój przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
4. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 8.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju.
5. Za wydłużenie doby noclegowej max. do 3 godz. pobieramy opłatę w wysokości 50 zł/pokój. Ośrodek uwzględnia życzenia przedłużenia pobytu/doby w miarę posiadanych możliwości.
6. Ośrodek świadczy usługi zgodnie ze swoimi standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich do recepcji, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję.
7. Ośrodek ma obowiązek zapewnić: * warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku gościa * bezpieczeństwo pobytu, w tym zachowanie tajemnicy informacji o gościu * profesjonalną i uprzejmą obsługę * sprzątanie pokoju na życzenie * wykonywanie niezbędnej naprawy urządzeń lub w miarę posiadanych możliwości udostępnienie innego pokoju albo w inny sposób złagodzenie niedogodności, gdy występujące w pokoju usterki nie będą mogły być usunięte.
8. Gość powinien zawiadomić recepcję ośrodka o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
9. Ośrodek ponosi odpowiedzialność z tytułu szkody powstałej w wyniku uszkodzenia lub utraty rzeczy należących do gościa wyłącznie w zakresie obowiązującej w ośrodku umowy ubezpieczeniowej.
10. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za szkodę w postaci uszkodzenia lub utraty pojazdu pozostawionego na terenie ośrodka.
11. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych ośrodka powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
12. W budynkach znajdujących się na terenie ośrodka obowiązuje zakaz palenia papierosów. Palenie papierosów poza wyznaczonymi miejscami skutkuje każdorazowo karą 200 zł.
13. Opuszczając pokój gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi, a klucz pozostawić w recepcji .
14. Gość nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
15. Opłaty za pobyt i opłata uzdrowiskowa powinna być uiszczona w dniu przyjazdu.
16. W przypadkach losowych ośrodek dokonuje tylko częściowego zwrotu kosztów pobytu. O wysokości zwrotu kosztu pobytu decyduje Dyrekcja PIGB ,, Pomerania”.
17. Osoby nie zameldowane w ośrodku mogą przebywać w pokoju od godz. 7.00 do godz. 22.00.
18. W ośrodku obowiązuje zachowanie ciszy od godz. 22.00 do godz. 7.00 z wyjątkiem dni, w których odbywa się impreza typu: grill, zabawa taneczna, ognisko, bankiet, wesele itp.
19. Ze względu bezpieczeństwa gości boczna furtka jest zamykana o godz. 22.00, natomiast główna brama ośrodka jest zamykana o godz. 24.00. Poza wyznaczonymi godzinami wejście lub wyjście z ośrodka wymaga kontaktu pod nr tel. 728963319.
20. Ośrodek może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył  regulamin ośrodka wyrządzając szkodę w mieniu ośrodka lub gości albo szkodę na osobie gości, pracowników albo innych osób przebywających w ośrodku albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt gości lub funkcjonowania ośrodka.
21. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju będą odesłane na koszt i adres wskazany przez gościa. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, ośrodek przechowa te przedmioty przez max. 2 tygodnie od daty wyjazdu gościa z ośrodka.
22. Podczas serwowania śniadań w postaci „stołu szwedzkiego” nie ma możliwości wynoszenia posiłków poza jadalnię ośrodka. Istnieje natomiast możliwość wykupienia pakietu śniadaniowego lub kanapek na wynos.

MIŁEGO WYPOCZYNKU ŻYCZY KIEROWNICTWO OŚRODKA